Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Okseta"
More about company »

Naftos produktų operatorius - išpylėjas

500–650 Eur
Kaunas - UAB "Okseta"

Darbo pobūdis

Geležinkelio cisternų ir technologinių įrengimų paruošimas naftos produktų perpumpavimui – iškrovimui.
Darbas pamainomis, slenkančiu grafiku, poilsio ir švenčių dienomis: 4 dirbi, 2 laisvos. Pamainos trukmė iki 11 val.

Reikalavimai

Atsakingumas, kruopštumas bei atidumas dirbant;
Sugebėjimas dirbti komandoje;
Vairuotojo pažymėjimas, automobilis - privalumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą, galimybę kelti kvalifikaciją;
Visas darbui reikalingas darbo priemones;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Atlyginimas

500–650 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Uždaroji akcinė bendrovė „Okseta“ buvo įkurta 1996 metais. Veiklos pradžioje įmonė vertėsi didmenine naftos produktų prekyba, o nuo 1997 metų pradėjo ir mažmeninę naftos produktų prekybą savose ir išsinuomotose degalinėse.
Per daugiau nei dvidešimt veiklos metų UAB „Okseta“ išplėtė veiklų sąrašą ir šiuo metu užsiima:
1. suskystintų naftos dujų ir šviesių naftos produktų terminalo paslaugos;
2. specialieji statybos darbai;
3. degalinių techninis aptarnavimas;
4. alyvų ir tepalų didmeninė prekyba;
5. A ir B klasės biuro patalpų nuoma.
UAB „Okseta“ yra nuolat auganti įmonė, kuri yra viena didžiausių mokesčių mokėtojų Lietuvoje.
Įmonėje vid. atlyginimas 1154€
42% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)