Gi Group Lithuania

Naktinės pamainos vadovas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - Gi Group Lithuania

Darbo pobūdis

Ieškome naktinės pamainos vadovo vienai pirmaujančių Europoje logistikos kompanijai!

Darbo pobūdis:

Naktinės pamainos darbuotojų darbo organizavimas (iki 10 asmenų);
Produkcijos išdavimas, priėmimas ir vykdomųjų darbų kontrolė;
Logistinių dokumentų ruošimas ir sisteminimas;
Kokybiškas ir efektyvus sandėlio darbų įgyvendinimo organizavimas.

Ieškome tokio darbuotojo, kuris ne tik prisidės prie sklandaus darbo organizavimo, bet esant poreikiui padės savo komandai!

Reikalavimai darbuotojui

Ko iš Jūsų tikimės?
Panašios darbo patirties (logistikos įmonėje arba sandėlyje);
Kompiuterinio raštingumo (MS Office paketas);
El. krautuvo pažymėjimo (arba ilgametė patirtis);
Anglų kalbos mokėjimo;
Greitos orientacijos ir stabilumo.

Darbo grafikas:
I savaitė - nuo pirmadienio iki penktadienio 19:30-07:30;
II savaitė - 7 poilsio dienos.
Darbo vieta - Taikos pr.

Įmonė siūlo

Jums siūlome:

draugišką kolektyvą ir supratingus vadovus;
grafiką, kuomet turite net savaitę poilsio dienų!
Priedus už kokybiškus ir atliktus darbus;
Karjeros galimybes ir perspektyvas;
Stabilią ir tvarkingai dirbančią įmonę.

Susisieksime tik su visus reikalavimus atitinkančiais kandidatais!

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 57 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalyse.