NT PARDAVIMAI (Butai, Namai, Komercija)

1000-4000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Capital Real Estate“

Darbo pobūdis

Ar esi geras pardavejas ir patinka dinamiška darbo aplinka bei domiesi nekilnojamu turtu? Prisijunk prie mūsų!

Siūlome pasidomėti veikla nekilnojamojo turto srityje.
Ieškome savarankiškų žmonių, siekiančių susikurti savo verslą. Suteikiame išsamius mokymus, draugišką komandinę atmosferą, asmeninę patyrusių brokerių pagalbą ir sukauptą patirtį. Jūs turėsite galimybę nuolat gilinti žinias bei pritaikyti jas praktikoje.

Plati patirtis tarp įvairių specializacijų – namai, nauja statyba, komercija, sklypai, prabangus turtas: tai nuostabi galimybė lengvai atrasti savo nišą.

Mes nuolat studijuojame rinką, lankome naujus objektus, dirbame su vystytojais, užmezgame ryšius su potencialiais klientais ir atkakliai saugom bei užtikrinam jų interesus.

Kodėl mums patinka mūsų darbas?

  • Nes mūsų dienos nėra nuobodžios ar monotoniškos – kiekviena diena tai naujas iššūkis;
  • Mes niekad nestovime vietoje – visada mokomės, lavinamės ir judame link savo svajonių įgyvendinimo;
  • Mes nuolat plečiame pažinčių ratą, kuris atveria naujas galimybes;
  • Mes savo likimo kalviai – nustatome savo darbo valandas ir darbo tempą;
  • Mūsų pajamos neturi “lubų” – viskas priklauso tik nuo mūsų pastangų ir išradingumo;
  • Mes padedam žmonėms įsigyti turtą, taip kurdami ir suburdami naujas bendruomenes.

Reikalavimai darbuotojui

Ši veikla yra tinkama tik darbštiems ir ryžtingiems žmonėms. Siūlome apmokymus, kad padėti jums greitai atsistoti ant kojų. Iš savo būsimų brokerių tikimės:

  • Užsidegimo mokytis ir tapti profesionalu;
  • Drąsos, dėmesingumo, etiketo, bei stiprios moralės;
  • Vairuotojo pažymėjimo ir nuosavo automobilio (arba citybee ir kitos alternatyvos).

Kviečiame atsiųsti savo CV ir trumpą matyvacinį laišką kodėl susidomėjote darbu NT srityje.

Įmonė siūlo

  • Rinkos lyderio prekės ženklą ir didelį žinyną;
  • Išsamius mokymus ir asmeninę mentorystės programą naujiems ir patyrusiems brokeriams;
  • Galimybę uždirbti pasyvias pajamas;

Atlyginimas

1000-4000 €/mėn. į rankas

UAB „Capital Real Estate“

CAPITAL Real Estate biuras yra įsikūręs centrinėje miesto dalyje - Konstitucijos pr. 23, Vilnius.

Patikimumas, kokybė ir inovatyvumas pagrindinės CAPITAL vertybės. Šiomis vertybėmis CAPITAL vadovaujasi jau septintuosius metus, todėl šiandien esame vienas didžiausių biurų Baltijos šalyse.
informacija apie UAB „Capital Real Estate“
2
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.