Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė
More about company »

NAUDOTŲ AUTOMOBILIŲ PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

600-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Naudotų automobilių pardavimas;
Aktyvus ryšių su klientais palaikymas, naujų klientų paieška;
Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
Parduodamų automobilių pristatymas potencialiems klientams;
Automobilių skelbimų talpinimas internete;
Visos procedūros, susijusios su automobilių registravimu bei technine apžiūra;
Bendravimas su bankais, draudimo bendrovėmis;
Turimo autoparko priežiūra;
Automobilių atpirkimų derinimas;
Rinkos ir konkurentų analizė;
Pardavimo tikslų vykdymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (techninių arba vadybos mokslų srityje būtų privalumas);
Automobilio sandaros išmanymas;
Geros anglų kalbos žinios, rusų - privalumas;
Darbo patirtis pardavimuose;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas;
Reprezentatyvi išvaizda;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, iniciatyvumas, veiklumas, atsakingumas;
Orientacija į rezultatą, tikslo siekimas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą;
Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas

"UAB Autovici" Vilniaus padalinyje šiuo metu virš 30 darbuotojų. Esame vienintelis Peugeot atstovas Vilniaus regione. Šiuo metu ieškome naudotų automobilių pardavimo vadybininko (-ės).