Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltijos autoremontas“

Detalių tiekėjo asistentas automobilių servisui

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltijos autoremontas“

Darbo pobūdis

Dalių transportavimas iš/į autoservisą Vilniaus mieste ir rajone su kroviniu mikroautobusu
Asistavimas ir pagalba autoserviso tiekėjui
Gali būti studentas vakariniam ar neakivaizdiniam
Darbo laikas nuo 8:00 iki 17:00, darbo dienomis

Reikalavimai darbuotojui

Automobilio sandaros žinios
Atsakingumas
Vairuotojo pažymėjimas B kat.
Panašaus darbo patirtis bent 1 metai važinėjant po Vilniaus miestą ir rajoną
B kategorija
bendras supratimas apie automobilius

Įmonė siūlo

Atlyginimą atitinkanti kompetenciją
Jauną draugišką kolektyvą

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

UAB Baltijos autoremontas - visų tipų automobilių ir sunkiojo transporto kėbulų remonto autoservisas.

Virš 2000 kv.m. ploto moderniame pastate dirba ilgametę patirtį turintys profesionalūs vadybininkai, kėbulininkai, sunkiojo transporto rėmų lygintojai, dažytojai, detalių surinkėjai-išrinkėjai, šaltkalviai ir kiti.

Aukštos kokybės darbams atlikti naudojama tik nauja, kokybiška ir sertifikuota autoservisams skirta įranga: italų gamintojo dažymo-džiovinimo kameros "NOVA VERTA", švedų gamintojo kėbulo geometrijos atstatymo ir matavimo įranga "JOSAM", "CAR-O-LINER", vokiška ratų geometrijos matavimo įranga "BEISSBARTH", profesionalūs taškinio suvirinimo aparatai "KEMPPI", "GYSPOT", naudojami tik aukštos kokybės, sertifikuoti ir profesionalūs įrankiai.