CVB client

Naujame restorane Palūšėje ieškome vyr. Virėjo(-os)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Ignalina, Utena, Molėtai - UAB „OVERDRAIVAS“

Darbo pobūdis

Restorano virtuvės darbo organizavimas, atsakomybė už maisto gamybos procesą, virtuvės darbuotojų darbo organizavimas, tinkamas technologinių kortelių sudarymas, savikontrolės žurnalų pildymas, švaros ir tvarkos priežiūra, higienos reikalavimų laikymasis, atsakingas požiūris į darbą, sandėlio likučių kontrolė ir prekių užsakymas, maisto produktų apdorojimas ir paruošimas, gaminamų patiekalų kokybės užtikrinimas, meniu perkūrimas esant reikalui.

Reikalavimai darbuotojui

Būtina virėjo(-os) profesinis išsilavinimas;
Minimali 2 metų patirtis;
Sėkminga darbo patirtis restorane - būtų privalumas;
Orientacija į kokybišką rezultatą;
Gebėjimas planuoti laiką;
Tvarkingumas, punktualumas, darbštumas;
Meilė virėjo profesijai;
Kūrybiniai sugebėjimai;
Draugiškų santykių kolektyve palaikymas.

Siūlome darbą naujame restorane, vis labiau populiarėjančiame Palūšės miestelyje, šalia Ignalinos miesto.
Esantiems iš kitų miestų suteikiamas apgyvendinimas.
Ieškome žmogaus, kuris norėtų prisidėti prie naujai augančio verslo klestėjimo ir populiarėjimo.
Bus organizuojami apmokymai sukurto meniu išpildymui.

Daugiau informacijos galima gauti telefonu

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklausys nuo žmogaus patirties, viską paliekame derybų klausimui
CVB client

UAB „OVERDRAIVAS“

Naujai kuriamas kolektyvas, tad ieškome žmonių, motyvuotų ir norinčių kurti patrauklią vietą lankytojams iš visos Lietuvos.
informacija apie UAB „OVERDRAIVAS“
841 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.