Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Neragauta Azija“

Naujas Azijos virtuvės restoranas siūlo darbą restorano vadovui!

Nuo 1850 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Neragauta Azija“

Darbo pobūdis

  • Organizuoti, kontroliuoti ir užtikrinti sklandų restorano darbą;
  • Užtikrinti aptarnavimo, gamybos ir kokybės standartų laikymąsi;
  • Užtikrinti įmonės politikų laikymąsi ir ataskaitų rengimą;
  • Formuoti, ugdyti ir motyvuoti personalą;
  • Būti komandos lyderiu.

Reikalavimai

  • Žinios apie verslo veikimą ir jo plėtrą;
  • Pelno ir nuostolių ataskaitų suvokimas ir gebėjimas analizuoti;
  • Noras tobulėti ir mokytis;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai ir mokėjimas kurti komandą;
  • Atsakomybė, pozityvumas, orientacija į darbo rezultatus;
  • Rusų arba anglų kalbos mokėjimas.
  • Darbo patirtis restorane arba viešame maitinime būtų privalumas;

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir perspektyvų darbą sėkmingai veikiančioje kompanijoje;
  • Nuolatinį profesinį tobulėjimą;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
  • Draugišką ir šiuolaikišką darbo aplinką;
  • Karjeros galimybes (galite prisidėti prie įmonės, kurioje yra visos galimybės augti!)

Atlyginimas

Nuo 1850 €/mėn. neatskaičius mokesčių

MANAMI tai sėkmingai veikiantis modernus, subtilus Azijos šalių virtuvės restoranas, kuriame lankytojams siūlomi Japonijos, Kinijos, Tailando, Taivano, Korėjos, Malaizijos bei Vietnamo patiekalai.
MANAMI restoranuose egzotiška kelionė po neragautą Aziją svečiams atneša daugiau patirčių ir įspūdžių nei bet kur kitur, nes tik čia kokybiškai patiekiami visų svarbiausių šio regiono virtuvių patiekalai.
informacija apie UAB „Neragauta Azija“
844 €
Vid. atlyginimas bruto
198
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 480 €
25% uždirba 480-642 €
25% uždirba 642-1133 €
25% uždirba nuo 1133 €