Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Modus Group Services“
More about company »

Praktika "Porsche" automobilių servise

Vilnius - UAB „Modus Group Services“

Apie verslo šaką:

Mes esame ateities varikliai, siūlantys daugybę globalių verslo ir investavimo galimybių.

Šiandien mes galime pasiūlyti išskirtinius ir Lietuvoje konkurentų neturinčius automobilių ženklus: Porsche, Bentley, Maserati, Alfa Romeo, Jeep ir kitus. Mes žinome, kad prie Tavo pavardės vizitinėje kortelėje puikiai derės Porsche vardas.
Ar Tave sieja tokia pati aistra automobiliams kaip ir mus? Tada prisijunki prie mūsų kelionės!

Tavo atsakomybės:

Šiuo metu ieškome Porsche Automobilių Serviso Praktikanto (-ės), kuris pagelbės serviso kolegoms padangų keitimo sezonu. Suteiksime galimybe susipažinti su produktu, modernaus serviso procesais bei naujausiomis remonto technologijomis.

Iš tobulo (-s) kandidato (-ės) mes tikimės:

Aktyvaus domėjimosi automobiliais;
niciatyvumo ir noro mokytis, pažindintis su naujausiomis remonto technologijomisNoro liestis prie automobilių bei jų dalių, būti aktyviam.

UAB „Modus Group Services“

Modus Group – tarptautinė įmonių grupė, veikianti keturiose verslo srityse: atsinaujinančios energetikos („Modus Energy“, „Green Genius“), automobilių dalijimosi paslaugų („CityBee“), išmanių parkavimo sprendimų („City Parking Group“) ir automobilių prekybos. Įmonių grupė valdo 18-os automobilių prekės ženklų atstovybių tinklą, tokių kaip „Porsche“, „Bentley“, „BMW“, „Fiat“, „Maserati“ ir kt.

​Kad ir kokie skirtingi ir unikalūs, visi šie verslai tiki: investicija į ateitį, išmaniais darbo metodais bei pasitikėjimu žalumu.
Informacija apie UAB „Modus Group Services“
3625 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1977 €
25% uždirba 1977-3055 €
25% uždirba 3055-3911 €
25% uždirba nuo 3911 €

Other company job ads: