Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Aleksandro projektai“

NEARDOMOS KONTROLĖS SPECIALISTAS (NDT)

16-22 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Užsienis: Vokietija - MB „Aleksandro projektai“

Darbo pobūdis

  • Įvairiu detalių ir metalo konstrukcijų neardomos kontrolės atlikimas;
  • Detalių ir metalo konstrukcijų tikrinimas milteliniu, sūkurinių srovių ir magnetinio tikrinimo neardomos kontrolės metodais;
  • Vizualinis jūroje esančių mobiliųjų įrenginių struktūros patikrinimas;
  • Aukšto ir žemo slėgio vamzdžių storio matavimai ultragarsiniu metodu.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas mechanikos inžinerijos ar metalo apdirbimo srityje (gali būti paskutinių kursų studentas, galintis važiuoti į komandiruotes);
  • Techninės žinios apie medžiagas, metalus ir jų lydinius;
  • Konstrukcinių brėžinių skaitymas;
  • Mokėjimas dirbti kompiuteriu („Microsoft Office“ programomis);
  • Noras dirbti ir tobulėti;
  • Aukščionebijojimas;
  • Imlumas, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje;
  • Puikios anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Darbą šiuolaikiškoje ir įdomioje kompanijoje;
  • Aplinką asmeniniam ir profesiniam augimui;
  • Biudžetą, skirtą darbuotojo (-os) mokymams;
  • Lankstų darbo grafiką išvykstant į komandiruotę;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

16-22 €/val. į rankas

Our people are our value who have many years of experience and different competence in the industry we are specialised. Our customers will experience our company culture as a competent, safe and efficient solution.

We perform structural integrity inspections on a variety of onshore and offshore structures. By utilising rope access techniques at heights, in the splash zone or confined spaces we perform Conventional NDT inspections, Advanced NDT inspection, “DROPS” survey.
informacija apie MB „Aleksandro projektai“
8
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.