Condos

Nekilnojamo turto brokeris

800-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Jonava - Condos

Darbo pobūdis

Ieškome aktyvaus ir iniciatyvaus žmogaus norinčio prisijungti prie mūsų komandos. Siūlome įdomų ir dinamišką darbą veržliame kolektyve. Ieškomi ambicingi, siekiantys savo tikslų, bei nuolatinio tobulėjimo žmonės.

Darbo pobūdis:

  • Bendravimas su esamais klientais, naujų klientų paieška;
  • Objektų pardavimo strategijos kūrimas;
  • Marketingo plano kūrimas;
  • Nekilnojamo turto rinkos analizė;
  • Objektų apžiūrų organzavimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis pardavimuose ir derybose;
  • Noras dirbti ir tobulėti;
  • Savarankiškumas ir iniciatyvumas;
  • Nuosavas automobilis;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

800-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Condos

Condos

Nekilnojamojo turto agentūra įsikūrusi Kaune. Savo paslaugas teikiame ne tik Kauno mieste, bet ir Jonavoje ir Kauno rajonuose. Komandą sudaro jauni ir savo darbą išmanantys brokeriai.

Specializuojamės gyvenamojo būsto, komercinio NT, žemės sklypų pardavimo, pirkimo bei nuomos srityse. Nuo vizijos iki notarinės sutarties padedame sukurti ir pasiekti geriausius rezultatus pirminės rinkos projektuose. Esame pasiruošę patarti, padėti ir surasti geriausius sprendimus, kad nekilnojamojo turto pardavimas, nuoma ar pirkimas būtų sėkmingas.

Nuolatos pildome savo klientų ratą ir pirkėjams galime pasiūlyti įvairių nekilnojamojo turto objektų

Daugiau apie mus