Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Gekama Projektai''
More about company »

NEKILNOJAMO TURTO VADYBININKO(-ĖS) ASISTENTO (MOKYMAI, MOTYVUOJANTI KOMANDA IR ATLYGINIMAS)

600–5000 Eur
Vilnius - UAB ''Gekama Projektai''

Darbo pobūdis

Mes – CAPITAL TOWN – nekilnojamojo turto brokerių komanda. Esame patikimi partneriai perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą. Brokerio darbas bei NT verslas vienas labiausiai augančių ir apmokamų darbų Lietuvoje. Vis dar negalite patikėti? Išbandykite savo jėgas mūsų komandoje ir įsitikinkite tuo patys.

Darbo pobūdis:
  • Visokeriopa pagalba NT brokeriui, vykdant įvairias su nekilnojamojo turto pirkimu – pardavimu susijusias užduotis;
  • Esamų objektų administravimas ir kontrolė;
  • Naujų objektų paieška, darbas su duomenų baze;
  • Bendravimas su klientais;
  • Apžiūrų organizavimas;
  • Dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

Susidomėjote? Laukiame Jūsų, jeigu:
  • Norite siekti savo tikslų ir aukščiausių rezultatų;
  • Turite puikius vadybinius įgūdžius;
  • Puikiai bendraujate su įvairiais žmonėmis tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Norite mokytis ir esate drąsus;
  • Turite vairuotojo pažymėjimą (privalumas - savo automobilis).

Privalumas – NT srities išmanymas, anglų ir rusų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Mokymus, skirtus planuojanties dirbti su nekilnojamuoju turtu, visokeriopą pagalbą;
  • Galimybę tobulėti, mokytis ir siekti karjeros aukštumų draugiškame, besikuriančiame kolektyve;
  • Savo laiko ir pajamų planavimo galimybę;
  • Naujos pažintys, susitikimai, jokios monotonijos ir “lubų” neturintis atlyginimas – tai pagrindiniai dalykai, kuriuos gausite prisijungę prie mūsų kolektyvo.

Atlyginimas

600–5000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

“Capital Town” – inovatyvi ir lanksti nekilnojamojo turto agentūra, turinti unikalų požiūrį į kokybišką paslaugų teikimą.
Savo patirtį, vertybes, požiūrį į verslą, pasitikėjimą bei geriausius sprendimus sudedame į vieną kokybišką veiksmą - Jūsų nekilnojamojo turto pardavimą, paiešką ar nuomą.
Pasirinkę mus nekilnojamojo turto partneriu, Jūs:
  • Gausite profesionalias konsultacijas ir palaikymą parduodant, ieškant ar nuomojant nekilnojamąjį turtą;
  • Realizuosite, surasite ar išnuomosite savo nekilnojamąjį turtą už geriausią kainą.
  • Taupysite savo laiką ir pinigus;

Per ilgametę darbo patirtį, esame atsirinkę patikimus ir kokybiškai paslaugas teikiančius verslo partnerius, kuriuos drąsiai galėsime Jums rekomenduoti.
Mums rūpi klientai, todėl paslaugos procesą suvokiame kaip geros idėjos sukūrimą, gebėjimą prisitaikyti prie kliento, tinkamos kainos nustatymą, puikią NT brokerių bei partnerių komandą ir pasitikėjimą vienas kitu.

Mes žinome, jeigu liksite patenkinti Jūs, tai bus geriausia reklama mūsų teikiamoms paslaugoms ir verslui!
Informacija apie UAB ''Gekama Projektai''
632 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Martynas Petrauskas