Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Namelita"
More about company »

Nekilnojamojo turto brokeris

Nuo 500 Eur
Klaipėda - UAB "Namelita"

Darbo pobūdis

  • Pokalbiai ir informacijos suteikimas viešuoju įmonės telefonu;
  • Klientų bazės palaikymas ir papildymas;
  • Nekilnojamojo turto informacijos patalpinimas skelbimų portaluose;
  • Klientų konsultavimas NT pirkimo-pardavimo klausimais;
  • Pasiūlymų paruošimas ir NT objektų demonstravimas klientams;
  • Derybos su galimais klientais;
  • Pagalba klientui visuose sandorio vykdymo etapuose;
  • Sutarčių ir kitų reikalingų dokumentų tvarkymas.

Reikalavimai

  • mokėjimo gražiai, maloniai ir tolerantiškai bendrauti su žmonėmis, lengvai užmegzti kontaktą;
  • gabumo greitai ir operatyviai apdoroti didelius informacijos srautus;
  • pagrindinių kompiuterinių programų išmanymo;
  • atsparumo stresui, atsakingumo, punktualumo, sąžiningumo;
  • noro mokytis, tobulintis, siekti apibrėžtų tikslų, nebijant iššūkių.

Mes jums siūlome

  • vietą darbui šiuolaikiškame biure miesto centre arba galimybę dirbti namuose;
  • neribuotą naudojimą įmonės telefonu ir internetu;
  • motyvuojantį atlygį už kiekvieną sandorį (iki 70%);
  • plačią duomenų (klienų) bazę;
  • darbą draugiškame kolektyve, esant puikiai verslo aplinkai;
  • nuolatinį informacinį, reklaminį ir teisinį palaikymą;
  • patirtis nėra būtina, mums svarbus Jūsų veiklumas ir noras užsidirbti!

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Taikos pr. 3, Klaipėda