Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "OPPA agentūra"
More about company »

NEKILNOJAMOJO TURTO NUOMOS IR PARDAVIMO VADYBININKĖ (-AS)

600–2000 Eur
Vilnius - UAB "OPPA agentūra"

Darbo pobūdis

Nekilnojamojo turto pardavimas ir nuoma;
Ryšių su nuolatiniais klientais palaikymas ir naujų klientų paieška;
Aktyvus įmonės teikiamų paslaugų pristatymas ir palaikymas;
Rinkos analizė.

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas;
Nuosavas kompiuteris;
Atkaklumas ir noras užsidirbti;
Derybų, bei prezentaciniai įgūdžiai - orientacija į rezultatus;
Pareigingumas ir atsakingumas;
Kompiuteriniai įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai tiek komandiniame darbe.

Mes jums siūlome

Profesionalius apmokymus;
Pastovų palaikymą, bei konsultacijas;
Komfortiškas darbo sąlygas;
Karjeros perspektyvas ir motyvuotą atlyginimą;
Dinamišką ir aktyvų darbą patyrusiame, bei draugiškame kolektyve;
Lankstų darbo grafiką;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

600–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Apie darbdavį: OPPA nekilnojamojo turto agentūra – tai veržli, šiuolaikiška įmonė, subūrusi aktyvių, energingų įvairaus amžiaus žmonių komandą.

Orientuojamėms į neturinčius patirties nekilnojamojo turto srityje, nes tik taip galime išmokyti dirbti rezultatyviai, kokybiškai, kas garantuoja klientų padėkas ir rekomendacijas.

OPPA nekilnojamojo turto agentūros veiklos kryptis – tarpininkavimas parduodant bei perkant nekilnojamąjį turtą, turto nuoma, vertinimas bei šios srities analizė.

Įmonės darbuotojai – tai specialistai turintys nuo 2 iki 20 metų patirtį pardavimų srityje, kuria mielai pasidalins su naujais mūsų komandos nariais.

OPPA nekilnojamojo turto agentūra auga stabiliai nepaisydama jokių iššūkių ar krizių, todėl ieškome naujų komandos narių, kartu siekiančių tobulėti kiekvieną dieną!
Informacija apie UAB "OPPA agentūra"
2
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: JOLANTA STEPANOVA