AUGA group, AB

Nekilnojamojo turto vadybininkas (-ė)

1950-2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AUGA group, AB

Darbo pobūdis

  • Žemės sklypų nuoma - bendravimas ir derybos su nuomininkais, sklypų apžiūra, sutarčių, pranešimų, raštų ruošimas;
  • Pirkimo - pardavimo, mainų, naudojimosi tvarkos nustatymo sandorių organizavimas ir dokumentų ruošimas;
  • Atstovavimas valstybinėse institucijose - reikalingų dokumentų ruošimas, sklypų projektavimo ir kadastrinių matavimų atlikimo derinimas, svarstymas ir tvirtinimas;
  • Įvairių dokumentų ruošimas ir teikimas VĮ Registrų centrui, Nacionalinės žemės tarnybos rajonų skyriams, rajonų savivaldybėms, notarams, matininkams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras ir galimybė daryti pokyčius, kūrybiškumas, tobulumo siekimas, gebėjimas savarankiškai ir komandoje, pačiam planuotis savo laiką ir darbus;
  • Darbų planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Komunikalbilumas, atvirumas, atsakingumas ir savarankiškumas;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, kitų kalbų mokėjimas – privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Galimybė dalyvauti AUGA group akcijų opcionų programoje
Jei manai, kad esi tinkamiausias kandidatas, turi reikalingos patirties, nebijai nuolat kintančios situacijos, gebi situaciją pamatyti kitu kampu, nori prisidėti prie AUGA group sėkmės istorijos, siųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu su prierašu NT VADYBININKAS (-Ė).
Informuosime tik atsirinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

1950-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomai gali būti mokami priedai už darbo rezultatus.

AB „AUGA group" yra didžiausia Europoje ekologiško maisto bendrovė, veikianti principu „nuo lauko iki lentynos". Įmonė gamina platų ekologiškų maisto produktų asortimentą iš savo užaugintų žaliavų, užtikrindama pilną produktų atsekamumą, ir vadovaujasi vizija – ekologiškas tvariai užaugintas maistas be kainos gamtai