UAB „Tymkor“

Nemokami prekių surinkėjų kursai! Darbas Vokietijoje

Nuo 2181 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Vokietija - UAB „Tymkor“

DĖMESIO!

Renkama nauja komanda prekių surinkėjų kursams! Po kursų siūlome darbą Vokietijoje su greitu išvykimu. Kursai yra NEMOKAMI.
Jeigu susidomėjai - laukiam Tavo kandidatūros!

Darbo pobūdis
  • produkcijos surinkimas ir komplektavimas;
  • prekių surinkimas pagal vokiškas balso komandas;
  • darbas sandėlyje su el. vežimėliu.

Reikalavimai

  • motyvacija mokytis ir greita orientacija;
  • nuosavas automobilis (privalumas);
  • analogiško darbo patirtis (privalumas).

Mes jums siūlome

  • nemokamus prekių surinkėjų kursus;
  • darbo užmokestį nuo 587 iki 1313 EUR neatskaičius mokesčių, dienpinigiai 868 EUR;
  • motyvuojantį bei konkurencingą atlyginimą;
  • nemokamas ir kokybiškas apgyvendinimo sąlygas;
  • sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką;
  • darbui reikalingus drabužius;
  • visas socialines garantijas.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „HEADEX Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

Nuo 2181 €/mėn. neatskaičius mokesčių

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. .