Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"
More about company »

Nepatvirtintų mokėjimų specialistas (-ė)

Kaunas - UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"

Darbo pobūdis

  • Bendradarbiauti su draudimo kompanijomis ir nustatyti priežastis, lemiančias suteiktų medicinių paslaugų neapmokėjimus.
  • Analizuoti pacientų duomenis ir pašalinti priežastis, trukdančias medicininių paslaugų apmokėjimui.
  • Atnaujinti demografinę ir draudiminę informaciją apie pacientus specializuotose JAV duomenų bazėse, naudojantis įvairiomis paieškos sistemomis.
  • Teikti apeliacijas JAV draudimo kompanijoms dėl neapmokėtų sąskaitų (esant būtinybei).
  • Dirbti ir bendradarbiauti su draudimo kompanijomis žodžiu, raštu ir naudojantis specializuotomis sistemomis.
  • Aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti su grupės nariais, siekiant darbo kokybės.
  • Laikytis įmonės konfidencialumo politikos, pagrindinių verslo etikos ir elgesio normų.
  • Atlikti kitus projektus ir užduotis, kurias paskiria vadovas.

Reikalavimai

  • Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios (žodžiu ir raštu).
  • Loginis mąstymas ir dėmesys detalėms.
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir laiku užbaigti pradėtas užduotis.
  • Gebėjimas dirbti greitai ir vienu metu atlikti keletą užduočių.
  • Gebėjimas laikytis nustatytų darbo terminų.
  • Pajamų valdymo ciklo proceso (angl. Revenue Cycle Management) išmanymas – privalumas.
  • Patirtis dirbant komandinį darbą.

Numatytas atlyginimas 450-550 Eur/mėn. neto.

Darbo pradžia rugsėjo 10 d.

Darbo laikas: Pirmadienis - Ketvirtadienis: 10:30 - 19:00 val. Penktadienis: 9:00 - 17:30 arba Pirmadienis - Penktadienis: 13:30 - 22:00 val. (kompanija apmoka taksi paslaugą grįžimui namo).

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in Lithuania measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.