Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Marino projektai"
More about company »

NERŪDIJANČIO PLIENO SUVIRINTOJAI

2760–3360 Eur
Užsienis: Vokietija - UAB "Marino projektai"

Darbo pobūdis

  • kokybiškai atlikti suvirinimo darbus;
  • užsakovas užsienio įmonė;
  • darbas komandiruotėje Vokietijoje ir kitose šalyse;
  • vykdyti užsienio užsakovo nurodymus.

Reikalavimai

  • darbo patirtis, sertifikatai;
  • anglų kalbos mokėjimas (būtų privalumas);
  • noras dirbti ir užsidirbti;
  • savarankiškas darbas;
  • pavestų užduočių sąžiningas vykdymas;
  • ilgalaikis darbas.

Mes jums siūlome

  • gerą atlyginimą;
  • visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
  • laiku mokamą sutartą atlyginimą;
  • lankstų komandiruočių grafiką: 2 mėn. dirbame 2 sav. Lietuvoje atostogaujam;
  • geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;
  • papildomą darbuotojų draudimą;
  • kelionių suorganizavimas nuo namų iki darbo;
  • tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

2760–3360 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Laivuose,megajachtose ir pramoniniuose objektuose projektavimo,suvirinimo,vamzdynų montavimo,ŠVOK,izoliavimo,skardinimo,interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.Personalo sk.tel.:.
svetainė:marinoprojects.com
Dirbame Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje ir kt.šalyse.