Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MV GROUP

„NESPRESSO“ PARDAVĖJAS - KONSULTANTAS VILNIUJE

Nuo 5,49 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - MV GROUP

Trumpas pozicijos aprašymas

Ieškome atsidavusio ir motyvuoto pardavėjo-konsultanto mūsų „Nespresso“ parduotuvei Vilniuje. Jei gerai išmanote mažmeninę prekybą ir konkurencinę aplinką, kurioje veikia „Nespresso“, galite prisidėti prie šio prekės ženklo augimo.
„Nespresso“ – tai kokybės ir naujovių ženklas. Mūsų istorija prasidėjo nuo paprastos, bet revoliucinės idėjos suteikti galimybę kiekvienam pasigaminti nepriekaištingą espresso puodelį taip, tarsi jis būtų pagamintas įgudusio baristos.

Pastebėjus, jog vartotojai vis labiau vertina kokybišką kavą, 2017 metais Nespresso pradėjo savo veiklą ir Baltijos šalyse. Mūsų siekis tapti labiausiai džiuginančios kavos prekiniu ženklu bei tiekti aukščiausios kokybės kavą, kurią galima gerti ir namuose, ir mieste.


Ką turėsite daryti...
  • Užtikrinti aukščiausios kokybės klientų patirtį išskirtinai aptarnaudami klientus ir nepriekaištingai atlikdami visus parduotuvės darbus.
  • Priimti klientus parduotuvėje ir prisitaikyti prie jų poreikių.
  • Išdidžiai ir aistringai atstovauti „Nespresso“ prekės ženklui.
  • Laisvai kalbėti angliškai ir (arba) rusiškai.

Imtis atsakomybės, rodyti iniciatyvą. Už tai būsite atlyginti puikiomis galimybėmis.

Kaip būti sėkmingu darbuotoju

Kaip ir mūsų prekės ženklo ambasadorius George Clooney, „Nespresso“ kava yra novatoriška, stilinga, rafinuota ir jai sunku atsispirti. Mes norime, kad kiekvienas klientas jaustųsi ypatingas, todėl tam užtikrinti reikia jūsų aistros ir charizmos. Nesvarbu, ar klientai paprašys stiprios „Ristretto“, ar vaisinės „Vivalto“, – jūs būsite pasirengę ne tik juos aptarnauti, bet ir garsinti mūsų unikalų prekės ženklą.


Ieškome savimi pasitikinčių ir charizmatiškų darbuotojų, galinčių užtikrinti išskirtinį klientų aptarnavimą remiantis stipriais bendravimo ir tarpasmeniniais įgūdžiais bei galinčių pademonstruoti:
  • gebėjimą greitai užmegzti tvirtus darbo santykius su klientais ir mielai suteikti pagalbą, kai jos reikia;
  • patirtį mažmeninės prekybos sektoriuje. Pageidautina – prabangos segmente, nors apsvarstysime ir kandidatus iš kitų segmentų, turinčius reikiamų įgūdžių.

Savo ruožtu „Nespresso“ siūlo:

  • aukščiausios klasės mokymus,
  • puikias kvalifikacijos kėlimo galimybes, galimybes augti,
  • draugišką ir progresyvią grupę,
  • darbą vienoje didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse.
Norėdami sužinoti daugiau apie „Nespresso“, apsilankykite:

Atlyginimas

Nuo 5,49 €/val. neatskaičius mokesčių
MV GROUP

MV GROUP

UAB „MV GROUP Logistics“ (ankstesnis pavadinimas UAB „TROMINA")

KOMPLEKSINĖS 3PL PASLAUGOS VERSLUI.
Savo klientams teikiame sandėliavimo, akcizinio sandėlio, prekių paruošimo, pristatymo, distribucijos ir transportavimo paslaugas. Mūsų veiklos teritorija apima visą Lietuvą.