Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Nestandartinių baldų konstruktorius/projektuotojas

Nuo 1000 Eur
Vilnius - UAB Baldų studija „Inkilas“

Darbo pobūdis

  • Gaminio (baldo) konstravimas, naujų technologinių sprendimų paieška.
  • Baldų gamybinių brėžinių, technologinių specifikacijų ruošimas.
  • Medžiagų, furnitūros užsakymas.
  • Gamybos proceso priežiūra, siekiant užtikrinti gaminio kokybę.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis baldų gamybos įmonėje;
  • Baldų konstrukcinės dalies projektavimas ir tobulinimas pagal užsakovo pateiktą užsakymą;
  • Gamybos projektų koordinavimas, gaminių konstrukcijų ir sudarančių elementų aprašymų rengimas, kainų ir savikainų skaičiavimas
  • Puikūs įgūdžiai dirbant konstravimo programa SolidWorks ar Sketchup.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą draugiškame kolektyve, geras darbo sąlygas; - Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičius mokesčius
CVB client

UAB Baldų studija „Inkilas“

Baldų gamyba
Informacija apie UAB Baldų studija „Inkilas“
613 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Remigijus Karalius