UAB „Baldgama“

NESTANDARTINIŲ BALDŲ PROJEKTUOTOJAS - KONSTRUKTORIUS

700-1100 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Baldgama“

Darbo pobūdis

  • Korpusinių baldų projektavimas, konstravimas, techninių brėžinių ruošimas gamybai;
  • Tinkamiausių techninių sprendimų paieška bendradarbiaujant su pardavimų bei gamybos padaliniais;
  • Inovatyvių konstrukcinių sprendimų pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis baldų, statinių, interjero ar pan. projektavimo srityje būtų privalumas;
  • Darbas bent viena iš projektavimo programų: Woody, IMOS, Autocad, Inventor, SolidWork ar pan.;
  • Geri brėžinių skaitymo įgūdžiai;
  • Geras kompiuterinis raštingumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Profesionalų darbuotojo apmokymą;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas

UAB „Baldgama" – didžiausia Marijampolėje įsikūrusi nestandartinių baldų gamintoja, pagal individualius užsakymus iš kokybiškų medžiagų projektuojanti ir gaminanti plataus asortimento baldus:
  • Gyvenamosioms patalpoms
  • Biurams
  • Mokykloms
  • Darželiams
  • Bibliotekoms
  • Kitoms patalpoms
informacija apie UAB „Baldgama“
744 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.