UAB „BALTLED“

Nestandartinių produktų inžinierius

1600-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „BALTLED“

Darbo pobūdis

  • Įvairių apšvietimo sprendimų paieška ir produktų tobulinimas;
  • Elektroninių komponentų, maitinimo šaltinių, bei valdiklių alternatyvų parinkimas;
  • Bendradarbiavimas su esamais, bei naujais tiekėjais bei jų paieška;
  • Parodų lankymas, bei domėjimasis apšvietimo rinkos tendencijomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ar aukštesnysis techninis išsilavinimas elektronikos inžinerijos srityje;
  • 1+ metų patirtis apšvietimo sprendimų projektavimo, pirkimo bei diegimo srityje (didelis privalumas);
  • Geros elektrotechnikos žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
  • Komunikabilumas, žingeidumas, atsakingumas, komandinio darbo įgūdžiai;
  • Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu.

  • Galimybę prisidėti ir tobulinti Baltled kuriamus apšvietimo sprendimus;
  • Įdomų, atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje bei perspektyvioje kompanijoje;
  • Draugišką ir jaunatvišką profesionalių kolegų komandą;
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti savo idėjtas
  • Galimybes profesiniam augimui ir tobulėjimui;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Puikias darbo sąlygas ir jaukią darbo aplinką;

Atlyginimas

1600-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB BaltLED – tai vienas didžiausių LED apšvietimo sprendimų vystytojų Baltijos šalyse, platinantis savo produkciją daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. Įmonė užsiima sprendimų kūrimu, produktų tyrimu ir vystymu bei gamybos organizavimu.
Kuriame nestandartinius, kiekvienam klientui individualiai pritaikytus sprendimus. Didžiausias mūsų įkvėpimas - žinoti, kad savo klientams padedame rinkoje būti žingsniu priekyje.
Svarbiausia įmonės lyderystės ir mūsų sėkmės Led reklamos bei komercinio apšvietimo srityje sąlyga – stipri ir novatoriška komanda. Už viską, ką pasiekėme, esame dėkingi jai. Todėl mūsų durys atviros naujiems talentams, kurie mums padėtų kurti naujus tikslus ir iššūkius.
informacija apie UAB „BALTLED“
2730 €
Vid. atlyginimas bruto
(79% didesnis už LT vidurkį)
45
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1431 €
25% uždirba 1431-2463 €
25% uždirba 2463-3314 €
25% uždirba nuo 3314 €