UAB „Indigroup“

.NET/ C# Developer

3305-4462 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Indigroup“

Darbo pobūdis:

Ieškome 5-ojo IT komandos nario, kuris su kitais 3 dev’ais ir CTO (hands-on team lead’u) vystys naujos kartos bilietų platinimo sistemą, kuri konkuruos tarpautiniame lygmenyje su didžiausiais šios srities žaidėjais savo funkcionalumu, patikimumu ir UX/UI dalimi. Šiam tikslui komanda pasitelkia ir outsourced resursus: samdo UX/UI produktų dizainerius ir front-end dev’us.

Aplikacijos ir užduočių scope:

  • Web portalai su skirtingais front-end framework’ais.
  • Web API, WCF, Web Service ir t.t. įvairioms integracijoms ir API kurti. Tačiau dauguma jų migruojami į Web API.
  • Windows Form ir Windows Service aplikacijos. Gelbsti sprendžiant problemas, kurių Web kontekste išspręsti neįmanoma.
  • Praėjimo kontrolės įrenginiams sprendimų kūrimas, bilietų spausdinimo įrenginiams sistemų vystymas.

Reikalavimai ir stack'as:

  • Ieškome 3+ metų C# ir MS SQL patirties.
  • AngularJS, Backbone.js patirtis būtų labai naudinga, bet nebūtina. Vertiname patirtį bendrai su JavaScript'u ir front-end’u. Modernių FE framework’ų žinios būtų naudingos, tačiau nėra būtinos.
  • Gebėjimas dirbti struktūrizuotai: programavimo pattern’ų, principų taikymas, gebėjimas projektuoti teisingą architektūrą savo kodui.

Visas Tiketa stack’as:

  • Back-end’as parašytas su .NET C# ir MS SQL.
  • Front-end'ui naudojama AngularJS, Backbone.js, JQuery, Bootstrap, Html, CSS...
  • Darbas organizuojamas Jira, Agile, Asana įrankių ir procesų pagalba.
  • CI/CD – Jenkins, Git, GitLab.
  • Metrikos sekamos Grafana pagalba.

Siūlome:

  • Visiškai naują baigiamą statyti modernų biurą su sporto klubu ir didele terasa.
  • 3305-4462 EUR atlyginimą prieš mokesčius.
  • Komandinius teambuilding’us, bendras šventės tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, snackbox’us, daug rūšinės kavos ir daug kitų perks’ų.
  • Atskirą biudžetą IT konferencijoms (BuildStuff ir kt.).
  • Daug nemokamų renginių, kurių bilietus platina Tiketa.
  • Jokios hierarchijos, biurokratijos ir panašių dalykų.

Atlyginimas

3305-4462 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Indigroup yra personalo atrankos partneris, diktuojantis aukščiausius standartus Baltijos šalyse. Indigroup klientė – lyderiaujanti bilietų platinimo bendrovė Tiketa. Tiketa sėkmingai auga nuo 2004 m. ir šiuo metu vienija beveik 30 narių komandą centriniame biure Vilniuje.

Tiketa priklauso didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei SEVEN, kuri vienija įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, užsiimančias arenų valdymu, renginių organizavimu ir prekyba bilietais. Grupei dar priklauso Cido Arena, Siemens Arena bei bendrovė SEVEN Live. Tiketa yra pirmoji bilietų platinimo verslą Lietuvoje pradėjusi bendrovė, galinti pasigirti cutting edge IT sprendimais, kuriuos sėkmingai kuria ir vysto in-house IT skyrius. Šįkart kuriama nauja rolė patyrusiam .NET dev’ui (-ei), kuriam įdomu dirbti su produktais, juos kurti bei dalyvauti R&D procese.