Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos ir Vokietijos UAB „Stevila“
More about company »

.NET (C#) PROGRAMUOTOJAS

500-1500 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - Lietuvos ir Vokietijos UAB „Stevila“

Darbo pobūdis

  • Kurti programinę įrangą gamybos įmonių projektuose;
  • Naudoti Microsoft Visual Studio įrankius ir technologijas tobulinant IT produktų funkcionalumą ir programinį kodą;
  • Dalyvauti ir prisidėti prie atsakingo komandos požiūrio į įrangos kūrimą ir problemų sprendimą.

Reikalavimai

  • Supratimo apie objektinio programavimo principus;
  • Praktinių Visual Studio, MS SQL, .NET (C#) žinių (Windows Forms ir T-SQL žinios būtų privalumas);
  • Gebėjimo dirbti komandoje, iniciatyvumo, noro mokintis ir savarankiškai priimti sprendimus atitinkančius kompetenciją.

Mes jums siūlome

  • Geras sąlygas dirbti - atskirą IT komandos patalpą, geras buitines sąlygas, užkandžius ir gėrimus su palankia nuolaidų sistema;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes (mūsų IT produkto kūrimo spec. mokymai, IT produktų kūrimo nuotolinio mokymosi kursai ir pan.);
  • Atlyginimą priklausomai nuo rezultato.

Atlyginimas

500-1500 €/mėn. į rankas
(mokinys>pažengęs programuotojas) priklausomai nuo rezultato

Lietuvos ir Vokietijos įmonė STEVILA iš nedidelės, turinčios 3 darbuotojus ir 4 senus įrengimus 1997 m. pradžioje per daugiau kaip dvidešimt metų įmonė išsivystė iki 350 darbuotojų bendrovių grupės, turinčios savo filialus Vokietijoje, Lenkijoje ir Ukrainoje. Įmonės pagrindiniai užsakovai ir partneriai yra automobilių, energetikos, automatizavimo, medicinos, spausdinimo mašinų ir kt. pramonės šakų vakarų šalių (Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos ir kt.) atstovai. Suderinusi modernių ir įprastinių įrenginių galimybes bei nuolat investuodama į procesų organizacinį bei kompiuterinį tobulinimą įmonė gamina aukštos kokybės precizinės mechanikos gaminius. Be šaunių darbuotojų visa tai būtų neįmanoma! Prisijunk prie mūsų komandos!
Informacija apie Lietuvos ir Vokietijos UAB „Stevila“
1772 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
151
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1075 €
25% uždirba 1075-1513 €
25% uždirba 1513-2244 €
25% uždirba nuo 2244 €
Vadovas: Vilius Senkus