Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Procreo“

.NET C# programuotojo (-os)

1800-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Procreo“

Darbo pobūdis

Darbas pilnu etatu jaunatviškoje specialistų komandoje, projektuojant ir programuojant .NET C# programinės įrangos projektus. Mūsų kūriami projektai yra įdomūs, dažnai apimantys ne tik programinės įrangos kūrimą, bet ir techininės įrangos: kasos aparatų duomenų kaupiklių, svarstyklių, brūkšninų kodų skaitytuvų, savitarnos ir info terminalų, bankinių terminalų, švieslenčių, praėjimo kontrolės, parkingo, RFID ir kt. panaudojimą ir valdymą vykdomuose projektuose.

Reikalavimai

Patirtis nuo 2 metų.
C#,
.NET Core,
Entity Framework ir MS SQL,
Unit testing

Privalumas:
WPF,
MVVM,
Prism,
WebAPI,
REST,
SOAP/WCF

Mes jums siūlome

Atlyginimą atitinkantį Jūsų kompetenciją;
Kasdienius iššūkius ir tobulėjimą profesinėje srityje;
Lankstų darbo grafiką;
Draugišką kolektyvą;

Atlyginimas

1800-2000 €/mėn. į rankas

Mes esame specializuotų programinės įrangos sprendimų projektavimo ir kūrimo agentūra. Kuriame sprendimus verslui, padedame įmonėms optimizuoti ir automatizuoti jų verslo, apskaitos, sandėlio, gamybos procesus.
informacija apie UAB „Procreo“
4
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2018 m.