UAB „Personalo valdymo inovacijos“

.NET Developer

2500-4800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Darbo pobūdis

Programinės įrangos kūrimas, apimantis elektroninių mokėjimų, lojalumo sistemas, duomenų bazes, vartotojų sąsajas;
Darbas SCRUM komandoje.

Reikalavimai darbuotojui

Būtina patirtis su .Net aplikacijomis (C# kalba) (system service, windows form, web aplikacijos);
Privalumas - programavimo C++ patirtis;
Patirtis su duomenų bazėmis, HTML, Javascript, CSS vartotojo sąsajų rašyme.

Konkurencingą darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo patirties;
Mokymus, sertifikavimus, renginius ir patrauklias papildomas naudas, kurias suteikia inovatyvi IT sektoriaus įmonė.

Atlyginimas

2500-4800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato kompetencijų ir patirties.

Nuo 2008 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką, atranką bei galvų medžioklę. Operatyvumas, kokybė ir atsakomybė už rezultatus - mūsų vertybės, kurių dėka subūrėme lojalių klientų ratą.

"Personalo valdymo inovacijos" - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, o kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Ieškote darbuotojų? Ieškote darbo?
Susisiekite:

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: