UAB „Viena sąskaita“

.NET PROGRAMUOTOJAS (-A)

1000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Viena sąskaita“

Darbo pobūdis

  • .NET programų kūrimas ir priežiūra

Reikalavimai darbuotojui

  • C# žinios
  • MS SQL žinios
  • Tęsiamos studijos ar jau įgytas aukštasis išsilavinimas tiksliųjų mokslų srityje;
  • Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje

Mes siūlo

  • Profesinius iššūkius ir tobulėjimo galimybes fintech
  • Progą tiesiogiai prisidėti prie produkto vystymo ir kūrimo
  • Erdvę drąsiausių idėjų įgyvendinimui
  • Draugišką kolektyvą

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mes kuriame mokesčių platformą Vienasąskaita.lt, kuri komunalinių ir kitų kasmėnesinių atsiskaitymų sąskaitas leidžia apmokėti be sumaišties – vos vienu mokėjimu..
Šiuo metu ieškome pradedančio ar pažengusio .NET specialisto sistemos plėtojimui. Jei nebijai iššūkių, turi motyvacijos bei puikias darbines žinias, tuomet šis darbas tau!
informacija apie UAB „Viena sąskaita“
4345 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2934 €
25% uždirba 2934-3481 €
25% uždirba 3481-5296 €
25% uždirba nuo 5296 €