Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
People&more

.NET PROGRAMUOTOJAS (-A) UNIKALUS PRODUKTAS SKANDINAVIJOS RINKAI

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - People&more

Darbo pobūdis

Mūsų klientė - Skandinavijos rinkoje dirbanti IT kompanija, kurianti modernius ir technologiškai pažangius sprendimus savo klientams. Šiuo metu įmonė kuria programinius sprendimus didžiausioms naftos gręžinių platformoms Norvegijoje. Įgijusi klientų pasitikėjimą, įmonė plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti:

.NET PROGRAMUOTOJĄ

Darbo pobūdis:
Programinės dalies kūrimas naftos gręžimo darbų planavimui ir analizei Skandinavijos rinkose;
Naujų duomenų bazių struktūrų bei užklausų kūrimas;
Bendravimas su produkto atstovais Norvegijoje;
Sukurtų produktų testavimas, klaidų kilmės identifikavimas.

Reikalavimai

.NET programavimo patirtis (Middle/Senior);
Programavimo patirtis dirbant su JavaScript SPA karkasais (AngularJS/DurandalJS/AureliaJS/ReactJS).

Privalumai:
Aukštasis IT / tiksliųjų mokslų išsilavinimas;
Darbo patirtis su virtualizavimo įrankiais (Docker, Kubernetes);
Darbo patirtis su Azure debesiniais servisais;
Įgūdžiai kuriant puslapio funkcionalumą ir patogumą (UI/UX)

Įmonė siūlo

Lankstų darbo grafiką/Galimybė dirbti nuotoliniu būdu;
Darbą dinamiškoje aplinkoje, kuriant nuolat vystomą produktą;
Komandines poilsines išvykas;
Papildomas motyvacines priemones.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas
People&more

People&more

Mes profesionali komanda, išsiskirianti pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius. Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Vadovams padedame atrasti tinkamiausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą!
Konsultuojame įvairiais personalo vadybos klausimais.

Daugiau informacijos:
Personalo atrankų konsultantė
Vilija Vitkė