Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
People&more

.NET PROGRAMUOTOJAS (-A)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - People&more

Mūsų klientė - techninės ir programinės įrangos sprendimų kūrimo kompanija, kuri yra žinoma ne tik Lietuvos rinkai, tačiau ir visuose pasaulio žemynuose, kaip lanksti, gebanti pasiūlyti nestandartinius sprendimus B2B, B2G Užsakovams.
Pagrindinė kompanijos veiklos sritis yra energetinių resursų apskaita, stebėjimas ir priežiūra.
Komanda, kuri nebijo darbuotis ties nišiniais, pilnais iššūkių sprendimais, kuri buria aukštų kompetencijų specialistus bendram tikslui, kviečia prisijungti prie programinės įrangos padalinio patyrusį, mėgstantį išsakyti savo idėjas narį.

Darbo pobūdis:
  • Informacinių sistemų programinės įrangos kūrimas, apimantis didelių duomenų kiekių surinkimą, atvaizdavimą ir analizę;
  • Energetinių resursų duomenų surinkimo, stebėjimo ir apdorojimo įrangos kūrimas bei jos funkcionalumo tobulinimas;
  • Mikroservisų kūrimas;
  • Idėjų siūlymas, įgyvendinimas kartu su komanda.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas tiksliųjų mokslų srityje – IT didelis privalumas;
  • Gilus .NET technologijų išmanymas (WCF, MVC ir LINQ);
  • 4+ metų programavimo patirtis naudojant C#, ASP.NET, MS SQL Sever ar analogiška DBVS;
  • Gebėjimas laisvai dirbti su JavaScript karkasais Angular, React ir kt., TypeScript, HTML, CSS.

Privalumai:
  • Išmano Agile, Jira darbo principus (Scrum, Lean, Kanban);
  • Turi papildomų žinių: su .NET Core; NHibernate ORM; IoT, Big Data;
  • Turi darbo patirties su servisais ir mikroservisais.

Įmonė siūlo:

  • Darbą šalia profesionalų su IoT technologijomis, dideliais duomenimis, inovatyviomis technologijomis;
  • Dalyvavimą įdomiuose tarptautiniuose projektuose, galimybę tobulėti;
  • Galimybę vykti į komandiruotes visame pasaulyje;
  • Kolegišką požiūrį ir puikią kultūrinę darbinę aplinką.

Konfidencialumą garantuojame. Laukiame jūsų CV su nuoroda „.NET programuotojas“
Daugiau info:
Projektų vadovė Vilija Vitkė ;
IT projektų konsultantas Rytis Doronenkovas

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
Arba vertinama pagal kompetencijas.
People&more

People&more

Mes profesionali komanda, išsiskirianti pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius. Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Vadovams padedame atrasti tinkamiausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą!
Konsultuojame įvairiais personalo vadybos klausimais.

Daugiau informacijos:
Personalo atrankų konsultantė
Vilija Vitkė