Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

.NET programuotojas

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

  • Programinės įrangos įvairiems projektams kūrimas ir vystymas su .NET platforma (projektavimas, programavimas ir derinimas);
  • Dalyvavimas sistemų kūrimo projektuose, atliekant programuotojo funkcijas;
  • Esamų IT projektų tobulinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas IT arba matematikos srityje;
  • Darbo patirtis programuojant .NET aplinkoje (VB, C#, VBA);
  • Geros duomenų bazių (MySQL, MS Access) valdymo žinios;
  • Analitinis mąstymas;
  • Gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek ir komandoje;
  • Anglų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Galimybę turėti lankstų darbo grafiką;
  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Profesinį augimą ir mokymus.

Mūsų klientei – įmonei, daugiau nei 15 metų sėkmingai dirbančiai nišinių paslaugų segmente, šiuo metu darbui Kaune reikalingas .NET programuotojas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu:.
Kontaktinis asmuo: Kristina.