Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sporto dvasia“
More about company »

NIKE PARDUOTUVĖS VADOVAS, KAUNE

Kaunas - UAB „Sporto dvasia“

Darbo pobūdis

  • Visapusiškas rūpinimasis parduotuvės veiklos organizavimu.
  • Nustatytų įmonės planų siekimas ir vykdymas.
  • Parduotuvės personalo atranka, valdymas, mokymas ir motyvavimas.
  • Rūpinimasis prekių pateikimu parduotuvėje, strateginių įmonės rinkodaros prioritetų vykdymas.
  • Domėjimasis prekės ženklo NIKE produktu bei inovacijomis.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
  • Darbo patirtis mažmeninėje prekyboje bent 1 m.
  • Gebėjimas dirbti su komanda, deleguoti užduotis, motyvuoti.
  • Anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu.
  • Geras kompiuterinis raštingumas (MS Office programų paketas).

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką pilno etato darbą jaunų profesionalų komandoje su tarptautiniu prekės ženklu NIKE Lietuvoje.
  • Kandidato kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį, visas socialines garantijas bei darbui reikalingas priemones.

UAB "SPORTO DVASIA" yra NIKE prekės ženklo oficialus atstovas Lietuvoje.

If you have a body, you are an athlete.
Bill Bowerman
Informacija apie UAB „Sporto dvasia“
928 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 459 €
25% uždirba 459-662 €
25% uždirba 662-938 €
25% uždirba nuo 938 €
Vadovas: Milda Monstavičiūtė