"Nr1 Pizza" Operatorė (-ius) - užsakymų priėmėja (-as)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Pizza shop“

Darbo pobūdis

Nr1 Pizza Kaune ieško užsakymų priėmėjo (-s)

Užsakymų priėmimas telefonu arba klientams esant vietoje, taip pat Wolt, Bolt platformomis. Darbas su kasos aparatu, picų, padažų ir gėrimų atidavimas.

Įdarbiname pilnu etatu, suderiname Jums tinkantį darbo grafiką. Darbo valandos nuo 10 iki 23 valandos, 15-16 dienų per mėnesį.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome draugiško, gebančio dirbti komandoje ir nebijančio bendrauti su klientais žmogaus.

Patirtis - privalumas! O jei neturi - išmokysime!

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Darbas jaunatviškame ir draugiškame kolektyve, nemokamas maitinimas darbo metu, lankstus grafikas, laiku mokamas atlyginimas.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

MB „Pizza shop“

Nr1 Pica ieško naujų kolektyvo narių! Siūlome ilgalaikį, su visomis socialinėmis garantijomis darbą.
See all ads of this company (4)
informacija apie MB „Pizza shop“
1081 €
Vid. atlyginimas bruto
25
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.