Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „NITIS“

,,NS KING" PARDUOTUVĖS VADOVĖ (-AS) PC MEGA

800-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „NITIS“

Darbo pobūdis

  • Komandos vadovavimas;
  • Aktyvūs pardavimai, bendravimas su klientais;
  • Parduotuvės įvaizdžio gerinimas;
  • Parduotuvės dokumentacijos administravimas (personalo apskaita, darbų sauga, prekybinė dokumentacija ir kt.);
  • Pardavimų tikslų siekimas;
  • Parduotuvės veiklos koordinavimas, personalo mokymas, ugdymas ir motyvavimas;

Reikalavimai darbuotojui

Ko tikimės iš Jūsų:
  • Klientų aptarnavimo standarto išmanymo ir gebėjimo tobulinti pardavimų procesus;
  • Geri organizaciniai, vadovavimo, planavimo ir prioritetų paskirstymo įgūdžiai;
  • Personalo valdymo patirtis vertinama kaip privalumas;
  • Rusų ir anglų kalbos žinojimas - privalumas;
  • Komunikabilumo, sąžiningumo ir malonaus bendravimo;
  • Smalsumo, optimizmo ir energijos;

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas;
  • Motyvuojančius priedus prie atlyginimo už pasiektus rezultatus;
  • Palankias sąlygas profesiniam tobulėjimui;
  • Galimybę būti pastebėtam (-ai), pripažintam (-ai), įvertintam (-ai);

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
UAB „NITIS“

UAB „NITIS“

NS KING - Baltijos šalyse jau įvertintas, multibrandinis ,stilingos, žymiausių pasaulyje prekinių ženklų avalynės tinklas. Didelis pasirinkimas už gerą kainą iš puikiai pažįstamų prekinių ženklų - Vagabond, Mustang , Stefano Sabella, Tom Tailor, S’Oliver, Marco Tozzi, Bugatti, Tamaris naujausių avalynės kolekcijų - moterims, vyrams, vaikams.
informacija apie UAB „NITIS“
1298 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.