Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Simplika“

NT Departamento vadovas

3000-4500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo aprašymas:

  • Komercinių patalpų (biurų ir prekybos centrų) eksploatacijos, priežiūros ir remonto darbų planavimas, organizavimas ir vykdymas.
  • Gyvenamo būsto eksploatacijos, priežiūros ir garantinių įsipareigojimų organizavimas ir vykdymas.
  • Eksploatacijos, priežiūros ir remonto darbų biudžetų rengimas ir pagrindimas.
  • Išlaidų analizavimas ir kontrolė.
  • Eksploatacijos veiklos rezultatų optimizavimas ir gerinimas.
  • Derybos su klientais ir paslaugų teikėjais dėl geresnių sąlygų, sutarčių rengimas.
  • Operatyvus klientų nusiskundimų šalinimo organizavimas ir vykdymas.
  • Avarijų likvidavimas ir sudėtingų darbų vykdymas po darbo valandų.
  • Komandos formavimas, darbuotojų vertinimas, ir darbo efektyvumo didinimas.
  • Eksploatacijos ir priežiūros darbų vykdymo sistemų kūrimas.
  • Gerų santykių su klientais palaikymas.

Reikalavimai:

  • Ne mažiau 3 metų NT eksploatavimo ir priežiūros valdymo patirtis.
  • Aukštasis išsilavinimas inžinerijos srityje.
  • Gebėjimas planuoti ir organizuoti eksploatavimo, priežiūros ir remonto darbus.
  • Gebėjimas vienu metu dirbti su keliomis užduotimis.
  • Gebėjimas spręsti kylančius klausimus greitai, racionaliai ir išradingai.
  • Gebėjimas palaikyti gerus santykius su klientais.
  • Pastato inžinerinių sistemų išmanymas.
  • Aukšta savimotyvacija ir orientacija į rezultatus, ambicingų tikslų siekimo patirtis.
  • Derybų vedimo ir sutarčių sudarymo patirtis.
  • Vadovaujamo darbo patirtis, gebėjimas suformuoti ir sutelkti komandą.
  • Gebėjimas analizuoti išlaidas ir optimizuoti veiklą.
  • Asmenybinės savybės: atsakingumas; pareigingumas; orientacija į rezultatus.
  • Geri rašytinės ir žodinės komunikacijos gebėjimai.

Įmonė siūlo:

  • Kupiną iššūkių darbą lyderiaujančioje nekilnojamojo turto vystymo įmonėje Vilniuje.
  • Atlyginimą nuo 3000 iki 4500Eur (Neto) + premiją už tikslų pasiekimą.
  • Personalizuotą papildomų naudų paketą.

Kandidatams, norintiems su šeima persikelti dirbti į Vilnių iš kito miesto, įmonė neatlygintinais pagrindais suteikia naują gyvenamąjį būstą.

Atlyginimas

3000-4500 €/mėn. į rankas
+ premija už pasiektus tiklsus ir personalizuotas naudų paketas.

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partneris - „Hanner“ – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros lyderė Lietuvoje, aktyviai dirbanti Latvijoje. Įmonės misija – plėtoti novatoriškus projektus, užtikrinant aukščiausius kokybinius reikalavimus bei tausojant aplinką. Siekiame atsakingai formuoti žmogaus darbo ir namų aplinką, kelti gyvenimo kokybę ir būti patikimu ilgalaikiu mūsų klientų partneriu.