Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Hanner“

NT EKSPLOATACIJOS IR PRIEŽIŪROS SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

5000-5500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Hanner“

Darbo pobūdis

  • Komercinių patalpų (biurų ir prekybinių) eksploatacijos, priežiūros ir remonto darbų planavimas, organizavimas ir vykdymas;
  • Gyvenamo būsto eksploatacijos, priežiūros ir garantinių įsipareigojimų, organizavimas ir vykdymas;
  • Eksploatacijos, priežiūros ir remonto darbų biudžetų rengimas ir pagrindimas;
  • Išlaidų analizavimas ir kontrolė;
  • Eksploatacijos veiklos rezultatų optimizavimas ir gerinimas;
  • Derybos su klientais ir paslaugų teikėjais dėl geresnių sąlygų, sutarčių rengimas;
  • Operatyvus klientų nusiskundimų šalinimo organizavimas ir vykdymas;
  • Avarijų likvidavimas ir sudėtingų darbų vykdymas po darbo valandų;
  • Komandos formavimas, darbuotojų vertinimas, ir darbo efektyvumo didinimas;
  • Eksploatacijos ir priežiūros darbų vykdymo sistemų kūrimas;
  • Gerų santykių su klientais palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne mažiau 3 metų NT eksploatavimo ir priežiūros valdymo patirtis;
  • Gebėjimas planuoti ir organizuoti eksploatavimo, priežiūros ir remonto darbus;
  • Gebėjimas vienu metu dirbti su keliomis užduotimis (multitasking);
  • Gebėjimas spręsti kylančius klausimus greitai, racionaliai ir išradingai;
  • Gebėjimas palaikyti gerus santykius su klientais;
  • Pastato inžinerinių sistemų išmanymas;
  • Aukšta savimotyvacija ir orientacija į rezultatus, ambicingų tikslų siekimo patirtis;
  • Derybų vedimo ir sutarčių sudarymo patirtis;
  • Vadovaujamo darbo patirtis, gebėjimas suformuoti ir sutelkti komandą;
  • Gebėjimas analizuoti išlaidas ir optimizuoti veiklą;
  • Asmenybinės savybės: atsakingumas; pareigingumas; maksimali orientacija į rezultatus;
  • Geri rašytinės ir žodinės komunikacijos gebėjimai;
  • Aukštasis išsilavinimas inžinerijos srityje.

  • Kupiną iššūkių darbą lyderiaujančioje nekilnojamojo turto vystymo įmonėje Vilniuje;
  • Atlyginimą nuo 3000 Eur iki 4500 Eur(Neto) + premija už tikslų pasiekimą;
  • Personalizuotą papildomų naudų paketą;
  • Kandidatams, norintiems su šeima persikelti dirbti į Vilnių iš kito miesto, įmonė neatlygintinais pagrindais suteikia naują gyvenamąjį būstą.

Atlyginimas

5000-5500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"UAB „Hanner" - sėkminga investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą užsienio šalyse.
Mūsų misija – kurti ir įgyvendinti unikalius, novatoriškus nekilnojamojo turto projektus suteikiančius visuomenei aukštesnę veiklos ir gyvenimo kokybę Lietuvoje bei Vidurio Europos rinkose.
informacija apie UAB „Hanner“
3865 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2724 €
25% uždirba 2724-3636 €
25% uždirba 3636-4381 €
25% uždirba nuo 4381 €