Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Atticae"
More about company »

NT komercijos direktorius (-ė)

Vilnius - UAB "Atticae"

Pagrindinės atsakomybės:

  • Komercinių patalpų nuomos projektų strategijų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Aktyvi naujų VIP klientų paieška;
  • Derybos dėl patalpų nuomos sutarčių sąlygų;
  • Nuolatinės konkurencinės aplinkos analizė, vertinimas bei rinkos tendencijų žinojimas.

Reikalavimai pozicijai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Sėkminga NT projektų valdymo ir vystymo patirtis ( ne mažiau 3 metai);
  • Brandi ir veržli asmenybė, puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai, komunikabilumas, analitinis ir strateginis mąstymas, orientacija į rezultatą.

Vertė

  • Savirealizacijos galimybes ambicingoje kompanijoje;
  • Profesionalią komandą, padėsiančią siekti užsibrėžtų tikslų;
  • Įdomų bei atsakingą darbą;
  • Patrauklias darbo sąlygas bei konkurencingą atlygį.

"Atticae"- individualiai pritaikyti personalo atrankos bei darbo teisės sprendimai. Kiekvienas karjeros ar verslo kelias yra unikalus, todėl klientams padedame nupiešti išskirtinį jų sėkmės žemėlapį.