Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

NT pardavimo vadybininkas (-ė)

1000–2000 Eur

Darbo pobūdis

NT projektų pardavimo planų sudarymas ir įgyvendinimas;
Marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Rinkos analizė, konkurencinės aplinkos stebėjimas;
Vystomų objektų rinkos plano sudarymas ir įgyvendinimas;
Kompanijos įvaizdžio kūrimas ir palaikymas;
Reklaminės medžiagos rengimas;
Išmanyti SEO, google adwords;
Internetinės svetainės, Facebook profilio administravimas;
Naujų reklaminių plotų, kitų reklamos kanalų paieška;
Sutarčių sudarymas, sutarčių valdymas;
Pardavinėti mūsų statomus būstu;
Bendrauti su būsimais ir esamais klientais;
Operatyviai pateikti klientams reikiamą informaciją;
Lydėti klientus į butų apžiūras;
Ruošti sutartis bei kitą pardavimams reikalingą dokumentaciją

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Geras reklamos pardavimo procesų išmanymas NT rinkoje;
Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir teikti pasiūlymus;
Geri planavimo įgūdžiai;
Savarankiškumas, atsakingumas;
Ne mažesnė nei 2 metų sėkminga darbo patirtis NT pardavimuose;
Kūrybiškumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, maksimalaus rezultato siekimas, atsakingumas;
Turėti galimybę bendrauti su klientais ne darbo metu ir savaitgaliais;
Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
Sugebėti bendrauti su įvairaus amžiaus ir statuso žmonėmis;
Noras mokytis ir tobulėti;
Jausti atsakomybę už pavestas užduotis;

Mes jums siūlome

Profesinį tobulėjimą perspektyvioje kompanijoje;
Nuo darbo rezultatų priklausantys priedai;
Galimybę apgyvendinti Palangoje;
www.pajurioterasos.lt

Atlyginimas

1000–2000 Eur atskaičiavus mokesčius