Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekoseka“

NT PARDAVIMŲ VADOVAS

800-1800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Ekoseka“

Darbo pobūdis

  • Aktyvūs nekilnojamojo turto pardavimai;
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas ir naujų klientų paieška;
  • Marketingo ir reklamų valdymas;
  • NT rinkos sekimas ir analizė;
  • Konsultacijų ir paslaugų teikimas, atliekant nekilnojamo turto pardavimo operacijas;
  • Sutarčių sudarymas, sandorio dokumentų ruošimas, sėkmingas sandorio baigimas;
  • Atsiskaitymų kontrolė ir ataskaitų pateikimas vadovams.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje – ne mažiau kaip 3 m.;
  • Puikūs bendravimo, kompiuterinio raštingumo įgūdžiai, organizaciniai sugebėjimai;
  • Aukštų rezultatų siekimas;
  • Atsakingumas, aktyvumas, lankstumas.

Mes jums siūlome

  • Nuo įdėtų pastangų priklausantį atlyginimą ir motyvuojančias premijas;
  • Rūpestingą ir profesionalią geriausių NT specialistų bei kompanijos vadovų pagalbą;
  • Įdomų, atsakingą darbą;
  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
  • Visas sąlygas sklandžiam darbui.

Atlyginimas

800-1800 €/mėn. į rankas
+ procentai nuo pardavimų

Nekilnojamojo turto įmonių grupė, kuri yra tarp TOP 3 vystytojų Pajūrio regione ir valdanti ~15 000 m2 bei ~300 vnt. butų, ieško komandos pastiprinimo projektų valdymo srityje. Įmonė užsiima komercinių patalpų nuoma, pastatų renovacija, butų pardavimais, šiuo metu sėkmingai plečia savo veiklą ir kituose Lietuvos regionuose.
informacija apie UAB „Ekoseka“
923 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius