Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „People Link“

NT Projektų vadovas (-ė)

2500-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „People Link“

Darbo pobūdis

  • Statybos projektų valdymas
  • Projektavimo darbų valdymas
  • Projektinės dokumentacijos patikra ir racionalių sprendimų suradimas
  • Kalendorinių statybos vykdymo grafikų sudarymas ir kontrolė
  • Statybos biudžetų sudarymas, vykdymas ir kontrolė
  • Statybos rangovų atrankos organizavimas, sutarčių pasirašymas ir vykdymo kontrolė
  • Baigtų objektų pridavimas institucijoms

Reikalavimai

  • 3+ metų patirtis statybų projektų valdyme ir aukštasis išsilavinimas statybos/NT srityse
  • Patirtis su gyvenamosios paskirties statinių vystymu/statyba
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai
  • Veržlumas ir noras plėsti savo kompetencijas, tobulėti savo srityje

Kompanija siūlo

  • Konkurencingą rinkoje užmokestį – 2500 – 3500€ prieš mokesčius + bonusai
  • Organizuotą darbo kultūrą – kompanija siekia projektų vadovus atlaisvinti nuo kasdienio kišimosi į „gamybinius“ klausimus (tą atlieka kiti kolegos), taiko metodišką projektų valdymo sistemą, o viršvalandžiai prisimenami tik kaip išimtis
  • Lyderio poziciją rinkoje – kartais skaičiuojamas kompanijos augimas, TOP1 pozicijų loftų rinkoje, tarptautinę plėtrą, geriausių rinkoje specialistų komandą
  • Kiekvienais metais peržiūrimą atlygį ir metinius bonusus
  • Visas galimybes ir pagalbą įgyvendinti savo idėjas – dauguma prieš 3-4 m. į kompaniją atėjusių specialistų jau spėjo pakilti karjeros laiptais ir įgyvendinti daug savų iniciatyvų

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ bonusai

Baltic Asset Management – nekilnojamojo turto projektų valdymo ir vystymo kompanija. Tai yra vienas didžiausių loftų vystytojų Lietuvoje, išvystęs tokius projektus kaip Freiheit loftai (freiheit.lt), ID:Loft (idloft.lt), Urban12 (urban12.lt), Architekto kotedžai (architekto.lt), Balti Balti (baltibalti.lt) ir kitus. Freiheit projektas tapo didžiausiu loftų projeaktu Baltijos šalyse.

Toliau vykdydami plėtrą, Baltic Asset Management prie savo komandos kviečia prisijungti NT projektų vadovą (-ę) Vilniuje. Prisijunk prie ko gero greičiausiai šiuo metu augančios NT kompanijos Lietuvoje!

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime kandidatus, patekusius į kitus atrankos etapus.