Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Memelhaus"
More about company »

NT vadybininkas

Nuo 1000 Eur
Klaipėda - UAB "Memelhaus"

Darbo pobūdis

  • Klientų paieška perkant-parduodant NT;
  • Klientų atstovavimas derybose;
  • Sutarčių rengimas ir sudarymas pas notarą.

Reikalavimai

  • Bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Atsakingumas, pareigingumas;
  • Rusų kalba.

Mes jums siūlome

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Įdomų ir kūrybinį darbą;
  • Apmokymus;
  • Šiuolaikišką ir draugišką atmosferą.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonė užsiima nekilnojamojo turto paslaugom: tarpininkavimas perkant-parduodant, komercinių ir gyvenamųjų patalpų nuoma, NT vertinimas, paskolos, žemės sklypų ir statinių kadastriniai matavimai, namų įteisinimas, namų projektavimas.