Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Capital Team“

NT verslo vadovas (įvadiniai mokymai ir asmeninė pagalba) darbui su nekilnojamuoju turtu

1000-6000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Capital Team“

Darbo pobūdis

Ilgametė biuro vadovų patirtis, profesionalių, patyrusių ir nuolat vieni kitiems padėti pasiruošusių NT brokerių būrys, intensyvūs mokymai ir nuolatinio tobulėjimo programos, inovatyvus biuras bei darbinga atmosfera - tai sąlygos, kurios leidžia pasiekti aukščiausių rezultatų.
Kokybiški mokymai, patirties sklaida, kolegiškus, sinergija ir komandinis darbas - didžiausios Capital Team vertės.

Norite kartu su kitais šios srities profesionalais sukurti savo verslą ar garantuoti sau finansinę laisvę?

Galvojate kaip realizuoti savo svajones, idėjas ir potencialą?

Jūsų svajonių darbas - tai nuolatinis bendravimas su žmonėmis, važiavimas į susitikimus, domėjimasis NT rinkos naujienomis, gilinimasis įvairiais klausimais, reprezentatyvus parduodamo objekto pristatymas, atkaklios derybos, iškilusių nesklandumų sprendimas ir sėkmingas sandorio uždarymas?

Jei į šiuos klausimus atsakėte "taip", mes kviečiame Jus atvykti pas mus ir susipažinti!

Reikalavimai darbuotojui

Mūsų būsimas brokeris turėtų:

  • Siekti aukštų rezultatų;
  • Norėti mokytis, tobulėti ir gilintis į NT pirkimo ir pardavimo procesą;
  • Nebijoti išeiti iš komforto zonos;
  • Siekti išsiskirti iš kitų ir būti kitokiu;
  • Mėgti pergales ir mokėti džiaugtis pasiekimais;
  • Elgtis reprezentatyviai ir etiškai;
  • Mėgti bendrauti su žmonėmis.

Įmonė siūlo

Šiuo metu geriausias darbo sąlygas rinkoje:
  • asmeninę lyderiaujančių brokerių pagalbą
  • efektyvią mokymų sistemą, kuri padeda šios srities naujokams maksimaliai greitai įgyti žinias ir įgūdžius;
  • bendradarbiavimą tarp daugiau kaip 40-ties biurui priklausančių brokerių;
  • nuolat tobulinamas strategijas ir metodus, padedančius surasti naujų klientų ir profesionaliai suteikti paslaugas;
  • galimybes dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
  • reklamos priemones;
  • prisijungimus prie skelbimų portalų ir kt. darbo priemones;
  • bendradarbiavimą su užsienio NT rinkomis;
  • lankstų darbo grafiką;
  • pagalbines darbo priemones

Atlyginimas

1000-6000 €/mėn. į rankas

CAPITAL tikslas - sukurti Lietuvos rinkai pritaikytą NT (Nekilnojamojo turto) paslaugų bendrovių grupę, teikiančią dar daugiau vertingų paslaugų klientams, greitai reaguojančią į pasikeitusias rinkos sąlygas. Siekiame viršyti klientų lūkesčius.

Patikimumas, kokybė ir inovatyvumas pagrindinės CAPITAL vertybės. Šiomis vertybėmis CAPITAL vadovaujasi jau vienuoliktus metus, todėl šiandien esame vienas didžiausių biurų Baltijos šalyse.
informacija apie UAB „Capital Team“
2
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.