Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Aktyvistas"
More about company »

NUOMOS KOORDINATORIUS_PALANGOJE

850 Eur
Palanga, Klaipėda - UAB "Aktyvistas"

Darbo pobūdis

Nuomos veiklos organizavimas ir vykdymas;
Nuomos taškų darbuotojų bei admnistratorių darbo kontrolė ir organizavimas;
Darbuotojų apmokymas ir ugdymas;
Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas;
Inventoriaus švaros/techninės būklės koordinavimas;
Paslaugų užsakymų vykdymas;
Numatytų rinkodaros veiksmų įgyvendinimas;
Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas, ataskaitų teikimas.

Reikalavimai

Mes tikime Jumis, jei:
turite gerus darbo planavimo, problemų sprendimo gebėjimus;
galite koordinuoti komandos darbus;
gebate greitai orientuotis nestandartinėse situacijose;
turite kontrolės įgūdžius ir pasižymite iniciatyvumu, atsakingumu, komunikabilumu;
gebate dirbti savarankiškai, turite puikius bendravimo, klientų aptarnavimo įgūdžius;
mokate lietuvių/anglų, rusų kalbas;
BŪTINAS MOTYVACINIS LAIŠKAS ŠALIA CV, KODĖL TU NORI TOKĮ DARBĄ DIRBTI IR KODĖL JAM TIKTUM.

Mes jums siūlome

Galimybę auginti savo kompetenciją, siekiant įmonės tikslų;
Ilgalaikį darbo pasiūlymą kitoje įmonės veikloje arba tik sezoninį darbą;
Galimybę kompensuoti kurą, atvykstant iš kitų miestų;
Siūlome terminuotą darbo sutartį iki 09.15 d. su galimybe ją pratęsti kitoje įmonės veikloje;
Darbo užmokestis nuo 850 mėn. atskaičius mokesčius.

Atlyginimas

850 Eur atskaičius mokesčius

UAB AKTYVISTAS
Įmonė jau daugiau kaip 15 metų specializuojasi turizmo paslaugų sektoriuje. Taip pat teikia maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas.

„Palangos vasaros parkas“ - nauja 2017 atidaryta poilsio ir pramogų vieta Lietuvos pajūryje. Projektą ir kitas įmonės veiklas sudaro apgyvendinimo, maitinimo bei kitos laisvalaikio pramogų paslaugos.

Apie įmonės vykdomą veiklą:

Informacija apie UAB "Aktyvistas"
33
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Dainius Drungilas