Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje
More about company »

Nuotolinio skyriaus žalų administravimo specialistas (-ė)

Vilnius - AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Darbo pobūdis

Daug bendrausi telefonu, profesionaliai registruosi skirtingų draudimo rūšių (virš 10 produktų) žalas, padėsi BTA klientams išspręsti sudėtingiausias žalų situacijas, konsultuosi įvairiausiais informaciniais draudimo klausimais, kasdien augsi ir tobulėsi kartu su stipria komanda.

Reikalavimai

Stiprus atsakomybės jausmas, aiškus noras padėti klientams, pasiryžimas nuolat tobulinti žinias draudimo srityje, gebėjimas bendrauti rusų bei anglų kalbomis, galimybė dirbti besikeičiančiu darbo grafiku ((8:00-17:00, 9:00-18:00 arba 11:00-20:00)bei kartą per mėnesį šeštadienį.

Mes jums pažadame

Puikią darbinę atmosferą draugiškame kolektyve, įdomias ir vis kitokias darbo dienas, būtinybę nuolat mokytis, augti kartu su skyriumi ir galimybe net be patirties įsitvirtinti patikimoje tarptautinėje draudimo bendrovėje
AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Pradėkite savo karjerą tarptautinėje draudimo bendrovėje drauge su 500 naujų kolegų! BTA yra viena iš draudimo rinkos lyderių Baltijos šalyse, kurios branduolį sudaro inovatyvi, efektyvi ir profesionali komanda. Paprasta būti atsakingam, kai esi drauge su BTA – šiuolaikiška draudimo kompanija, kalbančia ir galvojančia žmonėms suprantama kalba.

Similar job ads: