Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Dussmann Service"
More about company »

Valymo paslaugų pamainos brigadininkė (-as)

Vilnius - UAB "Dussmann Service"

Darbo pobūdis

Vidaus patalpų valymo darbų organizavimas;
Darbuotojų apmokymas dirbti su valymo priemonėmis, valymo įranga;
Darbų paskirstymas valytojams bei atliktų darbų kontrolė;
Objekto vadovo paskirtų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Vyr. valytojos (-o) arba pamainos brigadininkės (-o) patirtis valymo paslaugų srityje;
Valymo procesų bei technologijų išmanymas;
Atsakomybė už pamainos darbų rezultatus;
Gebėjimas suvaldyti stresines situacijas.

Mes jums siūlome

Stabilų darbo užmokestį;
Slenkantį darbo grafiką, dieninę arba naktinę pamainas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Galimybę mokytis ir tobulėti.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Dussmann Service" yra Vokietijos kompanijos įmonė, Lietuvoje įsteigta 1998 metais. Bendrovė specializuojasi teikdama maitinimo, valymo, asmens ir turto apsaugos bei pastatų administravimo paslaugas.
Informacija apie UAB "Dussmann Service"
855
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrej Trušakov