Objekto vadybininkas (-ė) Kauno padalinyje

1700-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Vitaresta“

Darbo pobūdis

Valymo darbų organizavimas, priežiūra ir kontrolė valomuose objektuose. Siūlome dinamišką darbą vienoje iš didžiausių valymo paslaugas teikiančių įmonių.
Būsite atsakinga(-s) už:
  • Kasdienį valytojų, teritorijos prižiūrėtojų, valymo maš. operatorių darbo kokybės tikrinimą.
  • Darbuotojų motyvavimą.
  • Darbuotojų aprūpinimą darbo priemonėmis.
  • Susitikimus su klientais, gerų darbo santykių palaikymą.
  • Darbuotojų darbo grafikų sudarymą, atlyginimų skaičiavimą.

Reikalavimai darbuotojui

Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą.
Esate savarankiška (-s).
Gebate susidoroti su stresu.
Turite derybinius įgūdžius, esate komunikabili (-us).
Gebate dirbti greitu tempu.

Panašią darbo patirtį vertinsime kaip didelį privalumą.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui
Priedus priklausančius nuo darbo krūvio ir rezultatų.
Įvairius mokymus.
Įmonės telefoną.
Įmonės automobilį.
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1700-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Vitaresta“

Viena didžiausių valymo paslaugų įmonė Lietuvoje. Laiku mokami atlyginimai, visos socialinės garantijos.
informacija apie UAB „Vitaresta“
885 €
Vid. atlyginimas bruto
1499
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 485 €
25% uždirba 485-869 €
25% uždirba 869-1044 €
25% uždirba nuo 1044 €