Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Obuolių skynėjas

700-800 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - Ūkininkas Rimantas Urbonavičius

Darbo pobūdis

Obuolių skynimas ūkyje. Darbas su kopėčiomis. Pilna darbo diena 8 valandos.

Reikalavimai

Darbštumas, komunikabilumas (darbas komandoje), ištvermė.

Mes jums siūlome

Atvežame į darbo vietą ir parvežame. Įdarbinimas pagal sutartį arba pagal žemės ūkio darbų atlikimo kvitus. Galimas darbas ir savaitgalias (pagal žemės ūkio kvitus).
Nemokamas apgyvendinimas, jei darbuotojas iš kito miesto ar rajono.

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas nuo padaryto kiekio. Uždarbis gali būti ir žymiai didesnis.
CVB client

Ūkininkas Rimantas Urbonavičius

Obuolių ūkis, kuris sėkmingai vykdo savo veiklą jau 25 metus. Lietuvos vartotojams tiekiame aukščiausios kokybės obuolius.