Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Klinika „Neodenta“

ADMINISTRATORĖ (-IUS) – SKAMBUČIŲ PRIĖMĖJA (-AS)

500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Klinika „Neodenta“

Reikalavimai darbuotojui

  • Klientų aptarnavimo/administracinio darbo patirtis.
  • Darbo patirtis skambučių centre – privalumas.
  • Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas.
  • Anglų, rusų kalba.
  • Kompiuterinis raštingumas.
  • Puikūs bendravimo ir planavimo įgūdžiai, greita orientacija.
  • Paslaugumas, mandagumas ir atidumas.
  • Meilė ir dėmesys žmogui, gebėjimas išsiaiškinti poreikius.
  • Darbo patirtis klinikoje, odontologijos srityje – privalumas.

Darbo pobūdis

  • Malonus bendravimas su klinikos pacientais telefonu, sklandus klientų aptarnavimo užtikrinimas.
  • Informacijos apie teikiamas klinikos paslaugas pristatymas.
  • Klinikos pacientų registravimas įmonės sistemoje.
  • Pardavimo procesų tobulinimas ir valdymas.
  • Įmonės dokumentų registravimas, korespondencijos tvarkymas.
  • Perskambinti visiems praleistiems skambučiams, nepatvirtintiems pacientams.

Darbo grafikas- etatas

apie 0.6 etato - 3 darbo dienos per savaitę

  • Modernią ir patogią darbo vietą atskirame ofise, ne klinikos patalpose.
  • Draugišką bei profesionalų kolektyvą.
  • Augimo bei tobulėjimo galimybes.
  • Visas reikalingas darbo priemones.
  • Visas socialines garantijas, stabilumą.

Atlyginimas

500 €/mėn. į rankas

Klinika Neodenta orientuota tik į aukščiausio lygio aptarnavimą ir geriausios kokybės užtikrinimą. Įmonėje dirba geriausi savo srities specialistai, puikiai išmanantys darbą, nuolat atnaujinantys žinias bei keliantys kvalifikaciją.