Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Panevėžio dantų protezavimo centras“

Odontologinės klinikos vadovas

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Panevėžio dantų protezavimo centras“

Darbo pobūdis

Sklandus įmonės veiklos organizavimas;
Efektyvus komandos darbo užtikrinimas, darbuotojų poreikio planavimas;
Pasiūlymų teikimas ir atsiskaitymas už darbo rezultatus akcininkui.

Reikalavimai

Ne mažiau kaip 3 metų sėkmingo vadovavimo patirtis (privalumas med. srityje);
Įmonės finansų valdymo patirtis;
Analitiniai ir strateginiai planavimo įgūdžiai;
Lyderystės įgūdžiai, kūrybingumas, savarankiškumas, energingumas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Puikų bei draugišką kolektyvą;
Asmenybių idėjų generavimas ir įgyvendinimas.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Odontologinė klinika. Dantų protezavimas, gydymas, estetinis plombavimas, endodontinis gydymas, ortodontinis gydymas, burnos higiena, implantacija.
informacija apie UAB „Panevėžio dantų protezavimo centras“
1745 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 748 €
25% uždirba 748-967 €
25% uždirba 967-1640 €
25% uždirba nuo 1640 €