Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Analizė“

Odontologinio padalinio administratorė (-ius) - biuro vadybininkė (-as)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Analizė“

Darbo pobūdis

  • Odontologinių prekių užsakymų priėmimas (įeinantys skambučiai);
  • Biuro darbo organizavimas;
  • Sutarčių su klientais koordinavimas;
  • Pagalba pardavimų vadybininkams (dokumentų vertimas, pasiūlymų rengimas).

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Pareigingumas, nuoseklumas, atidumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje;
  • Galimybes mokytis ir tobulėti;
  • Socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

UAB "Analizė" - odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, užsiimanti didmenine prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinėmis medžiagomis. Įmonė nuolat auga savo rinkoje, tobulėja ir siekia aukščiausių klientų aptarnavimo standartų. Per ilgus metus surinkome didelį ir draugišką, daugiau kaip 40 darbuotojų vienijantį kolektyvą.
informacija apie UAB „Analizė“
3435 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1863 €
25% uždirba 1863-2031 €
25% uždirba 2031-4839 €
25% uždirba nuo 4839 €