Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Pilėnų sveikatos priežiūros centras
More about company »

Odontologinių prekių pardavimų vadybininkas -(ė)

Kaunas - Pilėnų sveikatos priežiūros centras

Darbo pobūdis

  • Aktyvūs pardavimai, ilgalaikių santykių su klientais užmezgimas ir palaikymas;
  • Pardavimų planavimas, įgyvendinimas, skolų kontrolė, aptarnaujamos rinkos informacijos analizė;
  • Pasiūlymų ruošimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Aktyvių pardavimų darbo patirtis (ne mažiau kaip 1 m);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geri derybų įgūdžiai, komunikabilumas, iniciatyvumas;
  • Orientacija į rezultatą, tikslų formavimas bei jų įgyvendinimas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Anglų bei rusų kalbų mokėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje;
  • Geras darbo sąlygas - automobilis, mobilusis telefonas ir kitos darbui reikalingos priemonės;
  • Galimybes mokytis ir tobulėti;
  • Su darbo rezultatais susietą ir laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Socialines garantijas.

Esame prekybinė-paslaugų įmonė jau 27 metus dirbanti medicinos srityje. Įmonė nuolat auga savo rinkoje. Per ilgus metus surinkome didelį ir draugišką, daugiau kaip 100 darbuotojų vienijantį, kolektyvą.
Informacija apie Pilėnų sveikatos priežiūros centras
1106 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
103
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 674 €
25% uždirba 674-1041 €
25% uždirba 1041-1316 €
25% uždirba nuo 1316 €
Vadovas: Linas Urba