No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „ALBODENT“

Sterilizacinės darbuotoja/-as

6,50-7,50 €/val. Į rankas
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ALBODENT“

Darbo pobūdis

Besiplečianti odontologijos klinika ALBODENT ieško pastiprinimo (sterilizacinės darbuotojos/-o, su galimybe asistuoti gyd. odontologui). Darbo krūvis – pilnas etatas. Siūlome: darbą profesionalioje komandoje, visas socialines garantijas, puikias darbo sąlygas. Darbo užmokestis priklauso nuo sugebėjimų ir patirties, derinamas pokalbio metu. CV siųsti el. paštu arba skambinti tel. +37069090555

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, dėmesys detalėms ir empatiškumas.
Suvokimas apie medicininio darbo pobūdį.
Noras ir gebėjimas palaikyti ir rūpintis nepriekaištinga švara ir tvarka.
Kompiuterinio darbo raštingumas
Noras ir gebėjimas dirbti komandoje, komunikabilumas.
Panašaus darbo patirtis - privalumas.
Medicininis išsilavinimas - privalumas.

Atlyginimas

6,50-7,50 €/val. į rankas
Darbo užmokestis valandinis priklausomai nuo krūvio.

„ALBODENT’’ klinika atvėrė duris iš didelio profesinio užsidegimo, polėkio ir
galimybių mokslines naujoves perkelti į kasdienę praktiką. Šiuolaikinis
pacientas turi kur kas didesnių lūkesčių: sveiki dantys – dar ne viskas.
Sveikus dantis norime turėti gražiai ir estetiškai sugulusius į šypseną. Tai
lemia pasitikėjimą savimi, sėkmę. Ir mes tai galime pasiūlyti. Jei anksčiau
dantų plomba buvo gumulėlis sustingusios „košelės“, kuri puikiai matoma
plika akimi, šiandieninės technologijos leidžia plomba atkurti pirminį dantų
reljefą – galite plačiai juoktis, niekas nė nepastebės, kad neseniai lankėtės
pas odontologą.
informacija apie UAB „ALBODENT“
2247 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% higher than LT average)
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.